• head.jpg
  • head0.jpg
  • head1.jpg
  • head2.jpg
  • head3.jpg
  • head4.jpg
  • head5.jpg

 

Smerfoludek - realizacja zajęć według podstawy programowej             duży - Kopia

Muzeum Kolejnictwa i Techniki w Jaworzynie Śląskiej

 01 października pięciloatki wybrały się do Muzeum Kolejnictwa i Techniki w Jaworzynie Śląskiej. Dzieci chętnie zwiedzału poszczegóne obiekty np. zabytkowy tabor kolejowy z okresu 1890 do lat 70 XX w.
Dzieci zobaczyły ciekawą wystawę maszyn i urządzeń przemysłowych: polski komputer ODRA z 1974r, zabytkowe radioodbiorniki i kolejowe urządzenia radiotechniczne.

 jaworzyna

jaworzyna 1

 

Wycieczka do Biblioteki pod Atlantami


21.03. 2014 r. przedszkolaki z grupy "Smerfoludki" były na wycieczce w Bibliotece pod Atlantami. Miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek. Z ogromnym zainteresowaniem przeglądały pozycje przeznaczone dla ich grupy wiekowej.

 biblioteka

Turniej bankierów:

20.05.2013r. w przedszkolu odbył się Turniej bankierów połaczony z wizytą w banku ING oddz. w Wałbrzychu.

Dzieci dowiedziały się, na czym polega zawód bankiera, finansisty i maklera. Wzięły udział w konkurencjach, podczas których mogły wykazać się umiejętnościami matematycznymi ale także bogatą wyobraźnią.

Wizyta w banku uświadomiła dzieciom, że jest to ciekawy, ale również bardzo odpowiedzialny zawód.

 bank

 

Turniej pichcików:

Dnia 19.06.2013r. w przedszkolu zorganizowaliśmy Turniej pichcików, podczas którego dzieci mogły poznać zawód kucharza i kelnera. Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w kilku konkurencjach, np. na najpiękniej ozdobioną pizzę! Przy ogromnym dopingu rodziców rywalizowały o pierwsze miejsce w zawodach kelnerów. Wysiłki dzieci zostały nagrodzone brawami i upominkami.

Aby w pełni zaobserwować pracę kucharzy wybraliśmy sie do kuchni, w której przygotowywane są posiłki dla naszego przedszkola.

 catering

 

Wycieczka do Karpacza:

Dnia 14.06.2013 r. dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej Smerfoludek wybrały się na wycieczkę do Karpacza, aby tam w Muzeum Zabawek podziwiać zabawki z kolekcji Henryka Tomaszewskiego.
Dzieci obejrzały kolekcję zabawek sprzed ok. 200 lat aż po zabawki typowe dla XXI w. Podziwiali m.in. lalki z Japonii, Australii i Meksyku.

Karpacz1

Wycieczka do muzeum: 

Maluchy wybrały sie na wycieczkę do wałbrzyskiego muzeum. Zajęcia były bardzo ciekawe - efekty widzimy na załączonych fotografiach:

muz

 

logo bip_n
Przejdź do naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

 

Galerie

Emblem-Photos-64Odwiedź galerie z uroczystości szkolnych oraz życia Naszych uczniów.

 

Joomla Template by Joomla51.com