• head.jpg
  • head0.jpg
  • head1.jpg
  • head2.jpg
  • head3.jpg
  • head4.jpg
  • head5.jpg
Wakacje z Warszawskim Instytutem Bankowości Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w cyklu wydarzeń w ramach kampanii #BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2020 Rok szkolny 2019/2020 pełen wyjątkowych wyzwań dobiegł końca – mamy nadzieję, że również i dla Was zakończył się on pozytywnie i spokojnie rozpoczynacie wakacje – pod wieloma względami absolutnie wyjątkowe. Pewnie rzadziej niż zwykle uda Wam się wyjechać i mniej niż zwykle aktywnie uczestniczyć w rzadziej organizowanych zajęciach i aktywnościach w Waszych miejscowościach. Dlatego też, biorąc pod uwagę tak „specjalne” tegoroczne wakacje, proponujemy Wam na najbliższe dwa miesiące udział w internetowym projekcie #BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2020. Szczegóły i harmonogram działań będą sukcesywnie publikowane na stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ i jako wydarzenie na Facebooku „BAKCYLprzedsiębiorczości - wakacje 2020” Czekają na Was m.in. • interesujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pod hasłem: „Podróże finansowe i cyberbezpieczeństwo”, o rozwijaj swoje pasje o myśl przedsiębiorczo o zdobywaj nagrody • cykl warsztatów i spotkań online z ciekawymi i inspirującymi osobami ze świata finansów i nie tylko… o dla uczniów szkół ponadpodstawowych i starszych klas szkół podstawowych o cykl spotkań online o prowadzącymi – eksperci bankowi

logo bip_n
Przejdź do naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

 

Galerie

Emblem-Photos-64Odwiedź galerie z uroczystości szkolnych oraz życia Naszych uczniów.

 

Joomla Template by Joomla51.com