Nasz cykl “Gajowe talenty i pasje” otwierają pasje naszego dyrektora. Są nimi pióra wieczne, różnej marki i jakości. Kolekcja liczy 23 sztuki, najstarsze które ją zapoczątkowało ma 30 lat. Każde z nich to historia związana z: osobą, miejscem zakupu i wydarzeniem.

Natalia B.- klasa IV a

Nazywam się Natalia. Od pewnego czasu trenuję gimnastykę i pole dance. Natomiast moją największą pasją jest jazda konna. Chętnie uczę się nowych umiejętności i stylów jazdy oraz uwielbiam kontakt ze zwierzętami.

Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milena Z. – klasa VI B

Kilka zdań o moim zainteresowaniu:

Od niedawna fotografia stała się moją pasją. Lubię robić zdjęcia najczęściej przyrody i krajobrazów ale czasami i ludzi. Oto kilka zdjęć z mojej kolekcji, mam nadzieję że wam się spodobają. 🙂

Milena Z.Milena Z