• head.jpg
  • head3.jpg
  • head4.jpg
  • head5.jpg

Akademia Młodych Talentów:                                                       duży - Kopia

-zajęcia teatralne

-Languagesmerf

- Ecosmerf

- rytmika z elementami KLANZY

„Chatka technika – magika"

Dnia 19.12.2013r. o godz 16.00 w przedszkolu odbyła się premiera bajki pt. „Chatka technika – magika". Dzieci opowiedziały, jak przy pomocy prostych narzędzi i głowy pełnej pomysłów stać się prawdziwym odkrywcą, technikiem, naukowcem.
Pokazały, że najważniejszą drogą do poznania prawdy o otaczającym świecie jest ich własne działanie. I takie właśnie doświadczenia zbierane „ręką, sercem i głową" mają niezwykłą wartość. Temat bajki bardzo spodobał się przedszkolakom, ponieważ doskonale wiedzieli o tym, że będą mogli sami „działać", doświadczać, poznawać nieznane.

teatr

Mini Festiwal Nauki

W dniach 21.10 - 22.10.2013r. w przedszkolu odbył się Mini Festiwal Nauki pod wspólnym hasłem: "Po co, jak, dlaczego?". W pierwszym dniu naukowych poszukiwań dzieci zapoznały się ze zjawiskiem parowania i skraplania wody. Drugi dzień upłyną pod hasłem: "Skąd się bierze wiatr?". Dzieci wykonały proste wiatromierze. Doświadczenia i zabawy pozwoliły dzieciom odkryć i zrozumieć otaczający świat.

fest nauk

Premiera Bajki

Dnia 04 czerwca 2013 r., odbyła sie premiera bajki pt. „Kosmiczni Animalsi" w ramach projektu unijnego „Smerfny Gaj":

kosmici

Plakat na przedstawienie:

Bez tytułu

Plakat wykonali uczniowie projektu "Gaj Edukacyjny Raj" - zajęcia wyrównawcze informatyka.

logo bip_n
Przejdź do naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

Galerie

Emblem-Photos-64Odwiedź galerie z uroczystości szkolnych oraz życia Naszych uczniów.

Joomla Template by Joomla51.com