• head.jpg
  • head0.jpg
  • head1.jpg
  • head2.jpg
  • head3.jpg
  • head4.jpg
  • head5.jpg

30 minut           http://www.30minut.pl/1/strona-glowna/

 

 

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Pod bezpłatny numer telefonu będzie mogła zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych. Jak pokazują statystyki młodzi ludzie coraz częściej zapadają na depresje i nerwice. Wielu z nich pada ofiarą przemocy i agresji – słownej i fizycznej ze strony rówieśników i dorosłych, są coraz bardziej samotni, często nie mają z kim porozmawiać o swoich problemach. Dzięki nowej infolinii będą mogli skontaktować się ze specjalistami z Fundacji 24 godziny na dobę i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Dynamicznie rozwijający się świat, przemoc w internecie, zmiany społeczne, których nie rozumieją nawet dorośli, mogą wydawać się przytłaczające dla młodych ludzi. Wiele negatywnych zjawisk społecznych – cyberprzemoc, zaburzenia odżywiania, zażywanie substancji psychoaktywnych, samookaleczanie to całkiem realne problemy, które wymagają interwencji specjalisty. Konsultanci ITAKI są gotowi do świadczenia pomocy nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Każda osoba potrzebująca pomocy będzie mogła zgłosić się po wsparcie.

W ramach działań infolinii pracownicy Fundacji świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Wszystkie działania są realizowane bezpłatnie i anonimowo. Specjaliści Fundacji ITAKA to doświadczeni psychologowie, pedagodzy i prawnicy, którzy udzielają porad zarówno przez telefon, czat jak i e-mail. Pełen wykaz dyżurów można znaleźć na oficjalnej stronie projektu: www.liniadzieciom.pl

Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej ze środków z Narodowego Programu Zdrowia. Realizatorem części projektu na uruchomienie linii pomocowej jest Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, która wygrała konkurs ogłoszony przez ministerstwo edukacji. Więcej na temat wyników konkursu na stronie internetowej MEN.

Departament Informacji i Promocji

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

 

Program Wychowawczo - Profilaktyczny Szkoły 2019/2010

Plik do pobrania: Program Wychowawczo - Profilaktyczny Szkoły

 

 

Terminy zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020:

11 września 2019

23 października 2019

27 listopada 2019

18 grudnia 2019

5 lutego 2020

25 marca 2020

30 kwietnia 2020

20 maja 2020

 

 

 

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ W OKRESIE FERII ZIMOWYCH
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA

28.01.2019 – gry i zabawy ogólnorozwojowe
29.01.2019 – piesza wycieczka- zabytki Wałbrzycha
30.01.2019 – wyjście do kina
31.01.2019 – Turniej sportowy w tenisa stołowego
01.02.2019 – zajęcia plastyczne
04.02.2019 – gry i zabawy ogólnorozwojowe
05.02.2019 – Turniej Gier Planszowych
06.02.2019 – wycieczka-Szczawno-Zdrój-Park Zdrojowy
07.02.2019 – zajęcia plastyczne
08.02.2019 – gry i zabawy ogólnorozwojowe

 

Rok szkolny 2018/2019

Informacja o zakończeniu ewaluacji.

pismo

Terminy zebrań z rodzicami:

12 września 2018 - klasy I - III godzina 16.00, klasy IV - VIII godzina 17.00

17 pażdziernika 2018

21 listopada 2018

19 grudnia 2018

23 stycznia 2019

27 marca 2019

22 maja 2019

 

 WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW PROPONOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Liczba

porządkowa

Nazwa  zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień , godziny realizacji i miejsce

realizacji

1.

Szkolny Ośrodek Kariery  kl.  III a ,IV a i IV b

Magdalena Kois

Poniedziałek 1145 – 1230    sala  12

2.

Szkolny Ośrodek Kariery  kl. V a , V b

Magdalena Kois

Co drugi piątek  1435 -  1520 sala 11

3.

Klub Wolontariatu Ósemeczka

Magdalena Kois

Co drugi piątek  1435 -  1520 sala 11

4.

Projekt Plastyka – zajęcia rozwijające zdolności  plastyczne  dla  kl.  IV - VIII

Anna Wybraniec- Jarzębska

Wtorek   1530 – 1615         sala 32

5.

Zajęcia rozwijające  uzdolnienia  matematyczne

Elżbieta Dublańska- Tracz

Poniedziałek  1435 - 1520

Sala  31

6.

Zajęcia  przygotowujące  do egzaminu ósmoklasisty z matematyki

Elżbieta Dublańska- Tracz

Wtorek  710 -  755sala  31

7

Zajęcia  przygotowujące  do egzaminu ósmoklasisty z języka  angielskiego 

Beata  Dobrowolska

Piątek  800 – 940 sala  11

8.

Koło  biblioteczne

Ewa  Baszak

Czwartek1435 - 1520 biblioteka

9.

Zajęcia rozwijające  uzdolnienia  matematyczne „ Matematyka  dla  smyka „  kl.  I - II

Agnieszka  Rotman

Piątek  1245 -  1330

sala 15

10.

Zajęcia rozwijające  uzdolnienia  matematyczne „ Matematyka  dla  smyka „  kl.  III

Iwona  Cywińska

Piątek 1340 -  1425

sala 15

11.

Zajęcia  rozwijające  uzdolnienia  informatyczne

Ewa  Gruszczyńska

Środa  1435- 1520 sala  23

12.

Koło  Media

Joanna  Jankiewicz

Poniedziałek 1435- 1520

sala  21

13.

Zajęcia  przygotowujące  do egzaminu ósmoklasisty z języka  polskiego

Joanna  Jankiewicz

Wtorek 1435- 1520

Sala  21

14.

Szkolne  koło  sportowe

Przemysław  Jankiewicz

Poniedziałek 1435- 1520

Środa  1435- 1520

Piątek   1435- 1520

Sala gimnastyczna lub boisko

15.

Koło  Szachowe

Przemysław  Jankiewicz

Wtorek  1530- 1615

sala  11

Zajęcia  pomagające   w   nauce – konsultacje z  uczniami

16.

Konsultacje  z  uczniami  kl.  II

Izabela  Gutowska

Piątek  1145- 1230 sala 22

17.

Konsultacje  z  j  polskiego  dla  kl.  V

Anna Wybraniec- Jarzębska

Poniedziałek1530- 1615 sala  31

18.

Konsultacja  z  matematyki  kl.  VII

Elżbieta Dublańska- Tracz

Czwartek  1435 - 1520

sala  31

19.

Konsultacje  z  j. angielskiego  dla  uczniów  kl. IV

Natalia  Stasiak

Poniedziałek  1145 - 1230

Sala 22

20.

Konsultacje  z  j. angielskiego  V - VIII

Beata  Dobrowolska

Piątek  710 – 755 sala  11

21.

Zajęcia  usprawniające  technikę  czytania  i  czytanie  ze  zrozumieniem 

Ewa  Baszak

Codziennie  w  bibliotece  lub świetlicy

22.

Zajęcia  biblioterapeutyczne

Ewa  Baszak

W  miarę  potrzeb uczniów  w  bibliotece

23.

Konsultacje  z  uczniami  kl.  I

Agnieszka  Rotman

Środa  1145-  1230   sala  15

24.

Konsultacje  z  uczniem  kl.  III

Iwona  Cywińska

Piątek  1245 – 1330 sala 22

25.

Konsultacje  z  matematyki  kl. V 

Ewa  Gruszczyńska

Wtorek  1435 – 1520 sala  23

 

Rok szkolny 2017/2018

Inspektor danych osobowych:

IMG 20180528 083412

 Zebranie z rodzicami:

25 kwietnia 2018 - spotkania indywidualne z rodzicami,

23 maja 2018 - spotkanie ogólne z rodzicami,

numery sal i godziny zostaną podane przez wychowawców klas.

Zapraszamy.

Konsultacje i projekty edukacyjne

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Natalia Stasiak

 

 

Konsultacje

Piątek

12.45 – 13.30

Wtorek

12.45 – 13.30

Izabela Gutowska

 

 

Projekt teatralny

Poniedziałek

14.25 – 15.10

Konsultacje

Czwartek

12.45 – 13.30

Agnieszka Rotman

 

 

Projekt matematyczny

Poniedziałek

12.45 – 13.30

Konsultacje

Środa

8.00 – 8.45

Anna Wybraniec

 

 

 

Projekt „Rozwinąć skrzydła”

Wtorek

13.35 – 14.20

Projekt plastyczny

Wtorek

14.25 – 15.10

Konsultacje

Czwartek

14.25 – 15.10

Ewa Gruszczyńska

 

 

Konsultacje

Środa

13.35 – 14.20

Projekt matematyczny

 

Wtorek

14.25 – 15.10

Przemysław Jankiewicz

 

 

SKS

Poniedziałek

14.25 – 15.10

Projekt szachowy

Środa

14.25 – 15.10

Joanna Jankiewicz

 

Konsultacje

Piątek

7.10 – 7.55

Beata Dobrowolska

 

Konsultacje

Wtorek

Czwartek

14.25 – 15.10

14.25 – 15.10

Jadwiga Szymańska-Sierżant

 

Projekt ortograficzny

 

Konsultacje

Poniedziałek

 

Środa

11.45 – 12.30

 

9.50 – 10.35

Elżbieta Dublańska-Tracz

 

Konsultacje

Czwartek

 

Środa

9.50 – 10.35

 

7.10 – 7.55

Magdalena Kois

 

Klub „Ósemeczka”

Poniedziałek

14.25 – 15.10

 

 

Projekt historyczny

Wtorek

14.25 – 15.10

 

Zebranie z rodzicami 13.09.2017

Klasa I      Izabela Gutowska godzina 16.00 sala 22

Klasa II     Iwona Cywińska godzina 16.00 sala 30

klasa III A Jadwiga Szymańska Sierżant godzina 15.00 sala 31

Klasa III B Agnieszka Rotman godzina 16.30 sala 31

Klasa IV A Ewa Gruszczyńska godzina 16.00 sala 23

Klasa IV B Elżbieta Dublańska Tracz godzina 16.00 sala 32

Klasa V Joanna Jankiewicz godzina 16.00 sala 21

Klasa VI Przemysław Jankiewicz godzina 16.00 sala 11

Klasa VII Ewa Gruszczyńska godzina 17.00 sala 23

 

Harmonorgam zajęć pozalekcyjnych 2016/2017:

            Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

poniedziałek

wtorek  

środa

czwartek

piątek

1. Edukacja  ekologiczna - przedszkole

Mariola  Wojciechowska

 

1230-1300

 

 

 

2.   Rytmika- przedszkole

Mariola  Wojciechowska

 

 

 

950-1020

 

3.   Edukacja  teatralna - przedszkole

Katarzyna Milewska

1330-1400

 

 

 

 

4.   Edukacja  matematyczna - przedszkole

Ewa  Bartnikowska

1330-1400

 

 

 

 

5.  Terapia  pedagogiczna - przedszkole

Justyna  Baszak

1030-1100

1030-1100

10301100

10301100

 

6. Indywidualna  praca  z  dzieckiem  przedszkole

Mariola  Wojciechowska

1200- 1230

 

1200-1230

 

 

Katarzyna  Milewska

900-930

800-830

1300-1330

 

 

Ewa  Bartnikowska

 

1300-1330

1145-1215

835-905

 

7. Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze dla  kl I

                                                                                  

Iwona  Cywińska

 

 

 

1145- 1335

 

8.Terapia  pedagogiczna  kl. I

Iwona  Cywińska

 

 

 

 

12501335

 9.Koło  czytelnicze

Iwona  Cywińska

 

 

12501335

 

 

10. Koło  matematyczne

Iwona  Cywińska

 

11451230

 

 

 

11. Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze dla  kl. II

                                                                                 

Mirosława  Wierzbicka

1145- 1335

 

 

 

 

Agnieszka  Śniegocka

 

12501420

 

 

 

12. Gry i zabawy  matematyczne

Mirosława  Wierzbicka

 

 

12501335

 

 

Agnieszka  Śniegocka

1340-1425

 

 

 

 

13. Koło  plastyczne

Mirosława  Wierzbicka

800-845

 

 

 

 

14. Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze dla  kl. III

Izabela  Gutowska

 

 

11451230

 

9501035

Agnieszka  Rotman

 

12451330

 

 

11451230

15.Zajęcia  logopedyczne  dla  kl. III

Izabela  Gutowska

12351305

 

 

12451315

 

16. Koło  teatralne  kl. IV - VI

17. Koło  teatralne  kl. II

Izabela  Gutowska

 

14251510

 

 

8551035

Agnieszka  Śniegocka

 

 

 

12501335

 

18.Matematyka  dla  smyka

Agnieszka  Rotman

 

 

11451230

 

 

19. Koło  ortograficzne

Agnieszka  Rotman

12451330

 

 

 

 

20.Koło  historyczne

Magdalena  Kois

 

 

13351420

 

 

21. Koło  misyjne

Magdalena  Kois

 

 

 

13351420

 

22. Klub  Ósemeczka

Magdalena  Kois

 

 

 

 

800845

23.Koło  matematyczne  dla  kl. IV – VI

Ewa  Gruszczyńska

 

 

 

14251510

 

24.Zajęcia  wyrównawcze  z  matematyki  kl. IV – VI

Ewa  Gruszczyńska

 

 

 

855940 - kl. V

800- 845kl.IV

855-940kl. VI

25. Tenis  stołowy  kl. IV – VI

Przemysław  Jankiewicz

14251510

 

15151600

 

 

26.Piłka  nożna  kl.  I- III

Przemysław  Jankiewicz

 

 

 

12451330

 

27.Koło  szachowe  kl. IV – VI

Przemysław  Jankiewicz

 

15151600

 

 

 

28.Koło  MEDIA

Joanna  Jankiewicz

 

 

 

14251510

 

29.Zajęcia  wyrównawcze  z  j. polskiego

Joanna  Jankiewicz

13351420

 

 

 

kl. VI 800845

kl. V13351420

30.Zajęcia  wyrównawcze  z  j. angielskiego

Natalia  Stasiak

 

 

 

kl. I-III 12451330

 

31. Koło  j. angielskiego

Natalia  Stasiak

 

12451330

kl. I – III

13351420

kl. IV - VI

 

13351420

kl. IV - VI

 

32.Klub Młodego Odkrywcy

Lidia  Ściwiarska

1335-1420

 

 

 

 

33.Nauka  czytania    kl. III- IV

Ewa  Baszak

855- 940

 

855- 940

855- 940

 

34. Koło   przyjaciół  biblioteki  I -  VI

Ewa  Baszak

12301330

 

 

 

 

 

35. Koło  europejskie  IV  -  VI  /  I  -  III

Ewa  Baszak

 

 

 

 

11351230

 

36.Koło  literackie

Joanna  Jankiewicz

 

 

 

13351420

 

37. Koło  plastyczne  kl. I – II a  

                                                                                 

Jadwiga Szymańska- Sierżant

1145 1230

38. Szkolny  Ośrodek  Kariery

Magdalena  Kois

 

 

 

 

 

 

Sobota

1045- 1300

39. Mały  Biznes

Magdalena  Kois

 

 

 

 

13351420

 

 

Czas trwania lekcji:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.50 - 11.35

5. 11.45 - 12.30

6. 12.45 - 13.30

7. 13.35 - 14.20

8. 14.25 - 15.10

 

Terminy zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017:

07.09.2016 - zebranie organizacyjne:
Klasy: I, IIa, IIIa, IIIb godzina 16.00
Klasy: IIb, IV - VI godzina 17.00

19.10.2016 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

23.11.2016 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

21.12.2016 - informacja o proponowanych ocenach na zakończenie I semestru. Jasełka - występ dla rodziców.
Klasy: I, IIa, IIIa, IIIb godzina 16.00
Klasy: IIb, IV - VI godzina 17.00

01.02.2017 - wywiadówka - podsumowanie I semestru.
Klasy: I, IIa, IIIa, IIIb godzina 16.00
Klasy: IIb, IV - VI godzina 17.00

26.04.2017 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

zmiana na 24.05.2017 - informacja o proponowanych ocenach na zakończenie roku szkolnego

Klasy: I, IIa, IIIa, IIIb godzina 16.00
Klasy: IIb, IV - VI godzina 17.00

 

Konkursy szkolne i pozaszkolne 2015/2016:

Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych semestr II:

III Wałbrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych - I miejsce : Alicja Wieczorek nagroda publiczności, Franciszek Zakrawacz, Filip i Kacper Matuszko, Dominika Grodzicka, Anna Bomba, Wiktoria Krawiec, Aleksandra Chmara, Piotr Krupa, Wiktoria Retig, Sandra Mazurkiewicz, Natalia Ziembicka

V Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - II miejsce Alicja Wieczorek

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematycznywyróżnienie Aleksander Golec, Filip Matuszko, Nadia Minkielewicz

Międzyszkolny Konkurs „Moja pierwsza firma" – I miejsce Mieszko Stywryn, Aleksander Golec, Filip Matuszko, Franciszek Zakrawacz

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Synapsik MEN – I miejsce w szkole Filip Matuszko, Agata Sikorska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych – wyróżnienie Franciszek Zakrawacz

II Powiatowy konkurs języka angielskiego – III miejsce Filip Matuszko, Franciszek Zakrawacz

II edycja konkursu Nasze Talenty i Pasje – I miejsce Franciszek Zakrawacz, Dominika Grodzicka

Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl. III – III miejsce Patryk Boruń, Karol Skowera, Dorian Andrzejewski

Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „Jak Karolek został papieżem" -III miejsce Patryk Boruń, Karol Skowera, Wiktoria Kasperek – Mordarska

Dolnośląski Konkurs Młodych Recenzentów „ Z książką na walizkach" – wyróżnienie - Dominika Grodzicka

IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Polecam Ci tę książkę"- II miejsce –Dominika Grodzicka, III miejsce Jagoda Bańkowska

XI Edycja wałbrzyskiego konkursu wolontariuszy „ Ósemeczka „ -laureat- Anna Bomba

Regionalny Plastyczny Konkurs o Wielkiej Brytanii – wyróżnienie - Marcin Bugajski

I semestr 2015/2016:

klasa

Konkurs  szkolny

Konkurs  pozaszkolny

IA

Szkolny  konkurs czytelniczy I miejsce Alex Grodzicki

Zwierzaki cudaki z  ziemniaka  I miejsce Oskar Bieniek, Alex Grodzicki

Dzień Pluszowego Misia – I miejsce Kacper Maciejek

Okładka do książki Kornela Makuszyńskiego –I miejsce Konrad Dziuban

 

 

I B

Zwierzaki cudaki 3 uczniów I miejsce – B.Pochel, P.Skiba

 

 

IIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II  B 

Szkolny konkurs na plakat promujący bibliotekę – Emilia Czyż I  miejsce

Wiersz o bibliotece – Dawid Piątkowski

Zwierzaki Cudaki – I miejsce – Emilia Czyż, Antoni Tadeusiak,Jakub Majcher, Aleksander Golec

Konkurs recytatorski – Antoni Tadeusiak

Super matematyk – Aleksander Golec

Mistrz j.angielskiego- Olivier Kwit

The Magic Christmas – Agata Sikorska

I’m wearing…. Antoni Tadeusiak

 

Zwierzaki cudaki Aleksandra Gawryś, Franciszek Zakrawacz, Oliwia Florczak,Cezary Krupa, Wiktor Modrzyk,

Mój kochany miś- Cezary Krupa,

Strój misia – Oliwia Florczak,Manuela Estko, Aleksandra Gawryś, Franciszek Zakrawacz,

Wiersz o misiu – Julia Wepa, Klaudia Gawrylewska, Justyna Tyfa

Konkurs wiedzy o misiach Filip Matuszko, Franciszek Zakrawacz

Barwy Jesieni – Franciszek Zakrawacz

Konkurs recytatorski Franciszek Zakrawacz

Mistrz tabliczki mnożenia – Cezary Krupa

Moja  biblioteka szkolna – Wiktor Modrzyk

I  miejsce  w  biegu sztafetowym międzyszkolne zawody sportowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I  miejsce  w  biegu sztafetowym międzyszkolne zawody sportowe

 

XVI Miejski Konkurs Plastyczny – Kocham swoje miasto II miejsce – Franciszek Zakrawacz

 

III

Cudaki zwierzaki – Dominik Gawrylewski, Nadia Minkielewicz, Patryk Boruń, Eliza Kulik

Mistrz tabliczki mnożenia – Adam Dzieniszewski, Nadia Minkielewicz, Patryk Boruń, Karol Skowera, Patryk Suchodolski, Emilia Czerwiak

Konkurs Ortograficzny- Dorian Andrzejewski

Pięknie czytam – Adam Dzieniszewski

I  miejsce  w  biegu sztafetowym międzyszkolne zawody sportowe

 

IV

Znam postacie z  książek patrona mojej szkoły, Barwy Jesieni II miejsce Liana Rudkowska III miejsce

Zwierzaki Cudaki – Weronika Kluska, Patrycja Kożmin, Liana Rudkowska, Amelia Golec

 

V

 Znam  postacie z twórczości Patrona mojej szkoły –Anna Bomba I miejsce

Mistrz Tabliczki Mnożenia, Dominika Grodzicka, Fabian Czajkowski, Aleksandra Chmara

Anglista Miesiąca- Dominika Grodzicka, Anna Bomba, Kacper Matuszko, Piotr Krupa, Wiktoria Retig

Mistrz j. angielskiego kl. V –Dominika Grodzicka

Tradycje bożonarodzeniowe w UK- I miejsce A. Bomba

The Magic Christmas- Wiktoria Krawiec I miejsce

XXI Konkurs Wiedzy o Wałbrzychu i  Regionie II miejsce Anna Bomba

 

XVI konkurs plastyczny Kocham swoje miasto wyróżnienie Dominika Grodzicka

 

Dziecięcy Festiwal Nauki I miejsce Dominika Grodzicka, Anna Bomba, Aleksandra Chmara, Kacper Matuszko

VI

Anglista miesiąca, Mistrz Tabliczki Mnożenia, Pięknie Czytam- I m Jagoda Bańkowska

 

 

 

 

 

 

Ubezpieczenie NNW Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 2 w Wałbrzychu:
Dokumenty do pobrania:

Tabela świadczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2

Sposoby zgłaszania świadczeń

OWU EDU Plus

Graficzna instrukcja internetowego zgłaszania szkody

Druk zgłoszenia

 

 

Terminy zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2015/2016:

 

09.09.2015 - zebranie organizacyjne:
Klasy: Ia, IIa, IIb, III godzina 16.00
Klasy: Ib, IV - VI godzina 17.00

21.10.2015 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

18.11.2015 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

16.12.2015 - informacja o proponowanych ocenach na zakończenie I semestru. Jasełka - występ dla rodziców.
Klasy: Ia, IIa, IIb, III godzina 16.00
Klasy: Ib, IV - VI godzina 17.00

27.01.2016 - wywiadówka - podsumowanie I semestru.
Klasy: Ia, IIa, IIb, III godzina 16.00
Klasy: Ib, IV - VI godzina 17.00

16.03.2016 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

20.04.2016 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.

19.05.2016 - informacja o proponowanych ocenach na zakończenie roku szkolnego.

 

 

 

TERMINY ZEBRAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Klasy I - III zebrania odbywają się o godzinie 16.00
Klasy IV - VI zebrania odbywają się o godzinie 17.00

 

03.09.2014 - zebranie organizacyjne
19.11.2014 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.
17.12.2014 - informacja o przypuszczalnych ocenach na zakończenie I semestru. Jasełka - występ dla rodziców.
04.02.2015 - wywiadówka - podsumowanie I semestru.
15.04.2015 - informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów - spotkania indywidualne z rodzicami.
20.05.2015 - informacja o przypuszczalnych ocenach na zakończenie roku szkolnego.

 

 

Konto dla Rady Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Wałbrzychu
ul. Królewiecka 7, 58-300 Wałbrzych
PKO BP SA 87 1020 5095 0000 5202 0162 3628
Prosimy w tytule podać imię i nazwisko ucznia oraz cel przelewu (wpłata na Radę Rodziców)

 

Terminy zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2013/2014:

 

11 wrzesień 2013

13 listopad 2013

18 grudzień 2013

05 luty 2014

09 kwiecień 2014

21 maj 2014

 

klasy I - III godzina 16.00

klasy IV - VI godzina 17.00

 

 

Koncepcja pracy szkoły:

 

plik do pobrania: Koncepcja Pracy Szkoły

Koncepcja pracy przedszkola:

 

plik do pobrania: Koncepcja Pracy Przedszkola

 

 

Informacje dla rodziców:

 

 

1. Ulotka - stop cyberprzemocy.

2. Ulotka jak zabezpieczyc dowody.

3. Elementarz dla Rodziców.

4. Cyberprzemoc – charakterystyka zjawiska, skala problemu, działania profilaktyczne.

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Konto dla Rady Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Wałbrzychu

ul. Królewiecka 7, 58-300 Wałbrzych

PKO BP SA 87 1020 5095 0000 5202 0162 3628

Prosimy w tytule podać imię i nazwisko ucznia oraz cel przelewu (wpłata na Radę Rodziców)

logo bip_n
Przejdź do naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

 

Galerie

Emblem-Photos-64Odwiedź galerie z uroczystości szkolnych oraz życia Naszych uczniów.

 

Joomla Template by Joomla51.com