• head.jpg
  • head0.jpg
  • head1.jpg
  • head2.jpg
  • head3.jpg
  • head4.jpg
  • head5.jpg

HARMONOGRAM KONKURSÓW

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne za organizację

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Uwagi

Szkolny konkurs „Zwierzaki – cudaki”

Izabela Gutowska

29.09.2017

Konkurs związany  imprezą Dzień Pieczonego Ziemniaka

„Barwy jesieni” – szkolny konkurs plastyczny

Izabela Gutowska

27.10.2017

„Znam postaci z twórczości patrona mojej szkoły”

Izabela Gutowska

grudzień 2017

Konkurs poezji, prozy i pieśni patriotycznej

Magdalena Kois, Joanna Jankiewicz

13.11.2017

Pięknie czytam

Ewa Baszak

23.10.2017

Lampion z dyni na Halloween

Natalia Stasiak

30.10.2017

Saint Andrew’s Day

Natalia Stasiak

30.11.2017

konkurs z wiedzy o Szkocji

Konkurs z wiedzy o brytyjskiej rodzinie królewskiej „Royal quiz”

Natalia Stasiak

19.04.2018

Olimpiada dla przedszkolaka „English Adventure”

Natalia Stasiak,

Katarzyna Milewska

7.06.2018

konkurs międzyszkolny dla „zerówek”

Jesień w poezji, prozie i piosence

Joanna Jankiewicz

Izabela Gutowska

20.10.2017

Życie i twórczość K. Makuszyńskiego

Joanna Jankiewicz

listopad (Dzień Patrona)

Pegazik

Joanna Jankiewicz

luty

Potyczki ortograficzne

Joanna

Jankiewicz

16.03.2017

Światowy dzień tabliczki mnożenia

Ewa Gruszczyńska

wrzesień 2017

Szkolny Konkurs Matematyczny dla kl. I-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

marzec 2018

Szkolny konkurs Recytatorski dla kl. I-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

listopad 2018

Międzyszkolny konkurs Informatyczno-ortograficzny „Wiem i potrafię” dla kl. II-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

Kangur matematyczny

Ewa Gruszczyńska

marzec 2018

Zdolny czwartoklasista

Ewa Gruszczyńska

eliminacje szkolne

kwiecień 2018 (?)

Konkurs klasowy Omnibus

Ewa Gruszczyńska

Karta rowerowa

Ewa Gruszczyńska

maj/czerwiec 2018

Osiągnięcia naszych uczniów:

Klasa I

L.P Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu lub zawodów (szkolny, pozaszkolny) Osiągnięcia
1. Remigiusz Hrycyk Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienie
Klasowy konkurs matematyczny I miejsce
  „Najlepszy czytelnik”
2. Lena Łapuszek Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienie
Klasowy konkurs matematyczny II miejsce
  „Najlepszy czytelnik”
Szkolny konkurs „Z książką mi do twarzy” II miejsce
3. Ola Kuczyńska Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienie
Klasowy konkurs matematyczny III miejsce
  „Najlepszy czytelnik”
4. Maja Mazurkiewicz   „Najlepszy czytelnik”
  „Wzorowa frekwencja”
5. Mikołaj Stywryn Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienie
  „Wzorowa frekwncja”
  „Najlepszy czytelnik”
Turniej piłki nożnej o puchar Deischmana -Minimistrzostwa III miejsce
6. Klaudia Śmietana   100 % frekwencja
7. Jakub Brzeski   „Wzorowa frekwencja”
8. Natasza Sipoś   „Wzorowa frekwencja”
9. Dorian Sobań Turniej piłki nożnej o puchar Deischmana –Minimistrzostwa III miejsce

Klasa II a

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu, zawodów Osiągnięcia
1

Hanna Konopińska

Alex Grodzicki

Iza Banasiak

Kacper Maciejek

Jakub Topa

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

udział

2 Tymon Orfin Powiatowy Konkurs Ortograficzno- Komputerowy udział
3

Remik Sobański

Hanna Konopińska

Kajetan Truszkowski

Tymon Orfin

Alex Grodzicki

Ogólnopolski konkurs matematyczny - Kangurek

K. Truszkowski - wyróżnienie
4 Wszyscy uczniowie

Parada Czytelnicza

- najciekawszy strój

Alicja Wieczorek – wyr

Hanna Konopińska -wyr

5 Oskar Bieniek Wszystkie barwy radości - plastyczny laureat
6

Kacper Maciejek

Ala Wieczorek

Martyna Płaczek

Jula Dereń

Iza Banasiak

Mam Talent –Talenty i pasje  
7 Kacper Maciejek Z książką mi do twarzy 2 m-ce
8 Alex Grodzicki Z książką mi do twarzy 1 m-ce
9 Jakub Topa Z książką mi do twarzy 2 m-ce
10 Tymon Orfin Z książką mi do twarzy 3 m-ce
11 Maja Chmielewska Z książką mi do twarzy Wyróżnienie
12 Martyna Płaczek Z książką mi do twarzy Wyróżnienie
13 Alex Grodzicki My best friend Wyróżnienie

Klasa II b

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1.

Emilia Kasperska ”Świetlik”, Mam Talent udział

2.

Natalia Skowera  „Z książką mi do twarzy”, „Świetlik”, „Kangur” udział

3.

Natalia Skowera  „Z książką mi do twarzy”, „Świetlik”, „Kangur” udział

4.

Milena Zawadzka

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wszystkie Barwy Radości”

 „Świetlik”, „Kangur”

udział

5.

Daria Kajczyńska  „Świetlik”, „Kangur”, Mam Talent udział

6.

Vanessa Hofman

 „Świetlik”, „Kangur”

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wszystkie Barwy Radości”

Konkurs Plastyczno-Językowy z języka angielskiego My Best friend

udział
7. Dorian Krawiec „Z książką mi do twarzy”, „Świetlik”, „Kangur” udział
8.  Justyna Petrica Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wszystkie Barwy Radości” udział

Klasa III a

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Oliver Kwit Powiatowy konkurs plastyczny „Wszystkie barwy radości” wyróżnienie
2 Oliver Kwit Powiatowy konkurs edukacyjny „Z rodzinnego archiwum” wyróżnienie
3 Emilia Czyż Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ”Świetlik” wyróżnienie
4 Antoni Tadeusiak Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ”Świetlik” wyróżnienie
5 Agata Sikorska Szkolny konkurs czytelniczy „Dzienniczek czytelniczek”

I miejsce

6 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs czytelniczy „Dzienniczek czytelniczek” III miejsce
7 Emilia Czyż, Szymon Lisiak (konkurs zespołowy) Szkolny konkurs „Kocham Cię Polsko” z okazji Święta Konstytucji 3 maja I miejsce
8 Agata Sikorska, Bartosz Wiśniewski (konkurs zespołowy) Szkolny konkurs „Kocham Cię Polsko” z okazji Święta Konstytucji 3 maja II miejsce
9 Uczniowie klasy III a Szkolny konkurs „Najpiękniejsza Marzanna” I miejsce
10

Agata Sikorska

Klasowy konkurs „Pięknie czytam”

I miejsce

11 Antoni Tadeusiak Klasowy konkurs „Pięknie czytam”

II miejsce

14

Aleksander Golec

Klasowy konkurs „Pięknie czytam”

III miejsce

15 Antoni Tadeusiak Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”

I miejsce

16

Agata Sikorska

Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”

II miejsce

17

Aleksander Golec

Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”

III miejsce

18

Agata Sikorska

Konkurs matematyczny dla uczniów klasy III „Super Matematyk”

I miejsce

19 Antoni Tadeusiak Konkurs matematyczny dla uczniów klasy III „Super Matematyk”

wyróżnienie

20 Agata Sikorska Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas III „ Ortograficzne potyczki” II miejsce

 Klasa III b

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Franciszek Zakrawacz Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny" Wyróżnienie
2 Filip Matuszko Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny" Wyróżnienie
3 Franciszek Zakrawacz Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Nagroda
4 Franciszek Zakrawacz IV Przegląd Teatrów szkolnych „Podróże z historią –„Bogactwo Baroku” III miejsce

5

Filip Matuszko IV Przegląd Teatrów szkolnych „Podróże z historią –„Bogactwo Baroku” III miejsce
6 Filip Matuszko Szkolny konkurs „Z książką mi do twarzy” Wyróżnienie
7 Filip Matuszko Klasowy konkurs „Mistrz Ortografii” I miejsce
8 Franciszek Zakrawacz Klasowy konkurs „Mistrz Ortografii” II miejsce

9

Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs ortograficzny dla klas III I miejsce
10 Filip Matuszko Szkolny konkurs ortograficzny dla klas III III miejsce
11 Franciszek Zakrawacz Klasowy konkurs „Super Matematyk” I miejsce
12 Filip Matuszko Klasowy konkurs „Super Matematyk” II miejsce

13

Gracjan Gregor Klasowy konkurs „Super Matematyk” III miejsce
14 Filip Matuszko Konkurs matematyczny dla uczniów klas III „Super Matematyk” II miejsce
15 Franciszek Zakrawacz Konkurs matematyczny dla uczniów klas III „Super Matematyk” II miejsce
16 Franciszek Zakrawacz Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
17 Filip Matuszko Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
18 Cezary Krupa Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
19 Wiktor Modrzyk Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
20 Aleksandra Gawryś Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” II miejsce
21 Gracjan Gregor Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” II miejsce
22 Julia Wepa Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
23 Klaudia Gawrylewska Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
24 Manuela Estko Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
25 Filip Matuszko Klasowy konkurs „Pięknie czytam” I miejsce
26 Oliwia Florczak Klasowy konkurs „Pięknie czytam” II miejsce
27 Klaudia Gawrylewska Klasowy konkurs „Pięknie czytam” III miejsce
28 Franciszek Zakrawacz Klasowy konkurs recytatorski

I miejsce

29 Filip Matuszko Klasowy konkurs recytatorski

II miejsce

30 Julia Wepa Klasowy konkurs recytatorski

III miejsce

31 Damian Litwin Klasowy konkurs „Najpiękniejsza Marzanna” I miejsce
32 Wiktor Modrzyk Klasowy konkurs „Najpiękniejsza Marzanna” II miejsce

33

Filip Matuszko Klasowy konkurs „Najpiękniejsza Marzanna” III miejsce
34 Uczniowie klasy III B Szkolny konkurs „Najpiękniejsza Marzanna” II miejsce
  KONKURSY UCZNIÓW POZASZKOLNE
1. Franciszek Zakrawacz V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego I miejsce
2. Gracjan Gregor Deichmann Minimistrzostwa piłki nożnej II miejsce
3. Filip Matuszko Deichmann Minimistrzostwa piłki nożnej V miejsce

Klasa IV

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

Patryk Boruń

Szkolny konkurs

„Polecam Ci tę książkę”

„Kangur matematyczny”

„Kocham Cię Polsko”

„Zdolny czwartoklasista”

(międzyszkolny konkurs matematyczny)

Bieg Gwarków

Udział

wyróżnienie

I m.

IV m.

II m.

Nadia Minkielewicz

„Kocham Cię Polsko”

„Zdolny czwartoklasista”

(międzyszkolny konkurs matematyczny)

"Talenty i pasje" - zwierzątka z balonów

Im.

Udział

IImiejsce

Dominik Przybylski

„Kocham Cię Polsko”

Bieg Gwarków

I m.

III m.

Piotr Adamczewski

„Pięknie czytam o Polsce”

Bieg Gwarków

III.

Im.

Amelia Wójcik "Talenty i pasje" - gimnastyka I miejsce
Oliwia Kulczycka "Talenty i pasje" - zwierzątka z balonów II miejsce
Brajan Grodzicki "Talenty i pasje" - śpiew III miejsce

Klasa V

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu, zawodów Osiągnięcia
1. Mateusz Chełminiak Mistrzostwa Wałbrzycha w piłce siatkowej III miejsce
Mistrzostwa Wałbrzycha w piłce ręcznej VII miejsce
2. Kacper Sołtysiński Mistrzostwa Wałbrzycha w piłce siatkowej III miejsce
Mistrzostwa Wałbrzycha w piłce ręcznej VII miejsce
3. Julia Miedzianko I Bieg Małych Gwarków I miejsce
4. Natalia Piątkowska Zdolny ślązaczek - Język Angielski Awans na szczebel powiatu
5. Kasjan Runke Powiatowy konkurs "Historia Polski" IV miejsce

Klasa VI

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu, zawodów Osiągnięcia
1 Dominika Grodzicka XXII Konkurs Wiedzy o Wałbrzychu i Regionie II miejsce
Prezentacja Multimedialna "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego" I miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny "Zwierzaki Cudaki" I miejsce
Dzień Patrona  - Konkurs Czytelniczy "Czytam Książki Patrona Szoły" I miejsce
Zdolny Ślązaczek  
Konkurs Plastyczny ZDKiUM "Bez spalin w Wałbrzychu - Zielone Miasto" wyróżnienie
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" I miejsce
X Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Polecam Ci tę książkę" I miejsce
Szkolny konkurs czytelniczy "Polecam Ci tę książkę" I miejsce
Szkolny konkurs czytelniczy "Pięknie czytam" I miejsce
Szkolny konkurs "Jesień w poezji i prozie" I miejsce
Szkolny konkurs czytelniczy "Fajną książkę przeczytałem" II miejsce
IV Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. I miejsce
Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK (etap miejsko - powiatowy)  I miejsce
XII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla klas VI IV miejsce

Przegląd Teatrów Szkolnych "Podróże z historią - Bogactwo Baroku"

III miejsce
2 Wiktoria Krawiec Prezentacja Multimedialna "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego" III miejsce
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Znam postacie z twórczości Patrona mojej szkoły" III miejsce

Bieg Małych Gwarków

I miejsce
Międzyszkolnego Konkursu "Poznaj swoją dzielnicę" pod patronatem Pana Posła na Sejm RP Michała Dworczyka III miejsce
3 Kacper Matuszko Dzień Patrona  - Konkurs Czytelniczy III miejsce
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" III miejsce
Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym II miejsce
Bieg Małych Gwarków I miejsce
4 Anna Bomba Konkurs na ozdoby świąteczne w kategorii Szopka Bożonarodzeniowa I miejsce
Przegląd Teatrów Szkolnych "Podróże z historią - Bogactwo Baroku" III miejsce
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej II miejsce
Szkolny Konkurs Czytelniczy "Z książką mi do twarzy" II miejsce
Powiatowy Konkurs Matematyczny "Pojedynek Sudożerców" II miejsce
Międzyszkolnego Konkursu "Poznaj swoją dzielnicę" pod patronatem Pana Posła na Sejm RP Michała Dworczyka III miejsce
5 Aleksandra Chmara Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym III miejsce
X Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Polecam Ci tę książkę" II miejsce
Przegląd Teatrów Szkolnych "Podróże z historią - Bogactwo Baroku" III miejsce
Szkolny konkurs czytelniczy "Fajną książkę przeczytałem" I miejsce
Szkolny konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz codziennie warzywa" III miejsce
Bieg Małych Gwarków II miejsce

Międzyszkolny Konkursu "Poznaj swoją dzielnicę": 

Wiktoria Krawiec i Ania Bomba zajęły III miejsce

IMG 20170619 WA0000

XII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla klas VI:

Dominika Grodzickazajęła IV miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Polecam Ci tę książkę":

I miejsce Dominika Grodzicka z kl.VI
II miejsce Aleksandra Chmara z kl.VI

Laureaci konkursu „Z książką mi do twarzy”:
I miejsce Alex Grodzicki kl. II a
II miejsce Lena Łapuszko kl.I
III miejsce Anna Bomba kl.VI
wyróżnienie:Tymon Orfin kl. II a, Kacper Maciejek kl. II a, Martyna Płaczek kl. IIa

Laureaci konkursu „Dzienniczek czytelniczek”
I miejsce: Alex Grodzicki kl. II a
Agata Sikorska kl. III a
II miejsce: Jakub Topa kl. II a
Kacper Maciejek kl.II a
III miejsce: Alicja Wieczorek kl. II a
Mieszko Stywryn kl. III a

Ania Bomba zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Pojedynek Sudożerców" organizowanym przez Miejską Szkołę Podstawową w Szczawnie Zdroju.

20170518 125034

 

 

Matematyczny Kangur 2017;

 wyróżnienia:

Truszkowski Kajetan

Zakrawacz Franciszek

Matuszko Filip

Boruń Patryk Powiatowy Konkurs Matematyczny "Zdolny Czwartoklasista":

Boruń Patryk V miejsce

 

X Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik:

Franciszek Zakrawacz kl. III - nagroda

Aleksandra Kuczyńska kl. I - wyróżnienie

Lena Łapuszek kl. I - wyróżnienie

Mikołaj Stywryn kl. I - wyróżnienie

Emil Czyż kl. III - wyróżnienie

Antoni Tadeusiak kl. III - wyróżnienie

 

 

KONKURS: Poznaj swoją dzielnicę.

Organizator: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów w Wałbrzychu.

Załącznik:

Konkurs: Poznaj swoją dzielnicę

 

 

Szkolny konkurs czytelniczy "Polecam Ci tę książkę"

I miejsce Dominika Grodzicka klasa VI

II miejsce Amelia Golec klasa V

III miejcse Julia Miedzianko klasa V

Konkurs na recenzję: "Fajną książkę przeczytałem"

I miejsce Aleksandra Chmara klasa VI

II miejsce Dominika Grodzicka klasa VI

III miejsce Oliwia Kubus klasa V

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu zaprasza przedszkolaki do udziału w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNO – PRZYRODNICZYM „Z PRZYRODĄ W ZGODZIE”.

Załącznik:

KONKURS EKOLOGICZNO – PRZYRODNICZY

Wyróżnienia dla Alexa Grodzickiego w Konkursie Plastyczno- Językowym " My Best Friend". Gratulujemy!

DSC00603

Wyróżnienie dla Oskara Bieńka, ucznia klasy IIa w konkursie "Barwy Radości." Gratulujemy!

Oskar B

Oliver Kwit z klasy III a został laureatem powiatowego konkursu "Z rodzinnego archiwum" Archiwum Państwowe we Wrocławiu pod honorowym patronatem Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

IMG 20170420 130805

 

Oliver Kwit uczeń klasy III  zdobył wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wszystkie barwy radości".


Oliwier

Dominika Grodzicka uczennica klasy VI zdobyła I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej.

20170407 145810

20170321 081759

Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK (etap miejsko - powiatowy) - I miejsce Dominika Grodzicka.

konkursy marzec 2

I semestr 2016/2017

Klasa I

L.P

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu lub zawodów (szkolny, pozaszkolny)

Osiągnięcia

1.

Remigiusz Hrycyk

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

III miejsce

2.

Oskar Litwin

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

II miejsce

3.

Lena Łapuszek

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

wyróżnienie

4.

Klaudia Śmietana

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

wyróżnienie

5.

Jakub Stępnik

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

wyróżnienie

6.

Mnisz Daria

Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki”

wyróżnienie

7.

Ola Kuczyńska

Szkolny konkurs „Zwierzaki-cudaki”

wyróżnienie

8.

Remigiusz Hrycyk

Szkolny konkurs „Ozdoby świąteczne”

I miejsce

9.

Ziemowit Kurowski

Szkolny konkurs „Ozdoba z dyni”

I miejsce

10.

Hrycyk Remigiusz

Klasowy konkurs czytelniczy

I miejsce

11.

Mikołaj Stywryn

Klasowy konkurs czytelniczy

II miejsce

12.

Lena Łapuszek

Klasowy konkurs czytelniczy

III miejsce

13.

Lena Łapuszek

Szkolny konkurs recytatorski

wyróżnienie

14.

Dorian Sobań

Sportowe zawody w piłce nożnej

I miejsce

15.

Mikołaj Stywryn

Sportowe zawody w piłce nożnej

I miejsce

Klasa II A

Lp.

Imię i Nazwisko Ucznia

Nazwa Konkursu, Zawodów Osiągnięcia
1 K.TRUSZKOWSKI CUDAKI ZWIERZAKI 1 M-CE
2 J.DEREŃ CUDAKI ZWIERZAKI 1 M-CE
3 J.DEREŃ LAURKA DLA BIBLIOTEKI 1  M-CE
4 J.DEREŃ ZNAM POSTACIE Z TWÓRCZOŚCI PATRONA SZKOŁY WYRÓŻNIENIE
5 M. PŁACZEK CUDAKI ZWIERZAKI 1 M-CE
6 M. PŁACZEK ZNAM POSTACIE Z TWÓRCZOŚCI PATRONA SZKOŁY WYRÓŻNIENIE
7 H. KONOPIŃSKA ZNAM POSTACIE Z TWÓRCZOŚCI PATRONA SZKOŁY 2 M-CE
8 H. KONOPIŃSKA CUDAKI ZWIERZAKI 1 M-CE
9 H. KONOPIŃSKA LAURKA DLA BIBLIOTEKI 3 M-CE
10 A. GRODZICKI ZNAM POSTACIE Z TWÓRCZOŚCI PATRONA SZKOŁY 1 M-CE
11 A. GRODZICKI CUDAKI ZWIERZAKI 1 M-CE
12 A. GRODZICKI KONKURS PIEKNEGO CZYTANIA 3 M-CE
13 A. WIECZOREK CUDAKI ZWIERZAKI 2 M-CE
14 T. ORFIN CUDAKI ZWIERZAKI 2 M-CE
15 A. DUDA CUDAKI ZWIERZAKI 2 M-CE
16 J.TOPA CUDAKI ZWIERZAKI 2 M-CE
17 I. BANASIAK CUDAKI ZWIERZAKI 2 M-CE
18 M. CZERWIAK CUDAKI ZWIERZAKI 3 M-CE
19 K. MACIEJEK CUDAKI ZWIERZAKI 3 M-CE
20 K. MACIEJEK Z Ojcem ZAWODY SPORTOWE – DZIEŃ ZIEMNIAKA 3 M-CE

Klasa II B

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1.

Szymon Trela

„Zwierzaki-cudaki” I miejsce
2. Julia Skowera

„Zwierzaki-cudaki”

II miejsce
3. Natalia Skowera „Zwierzaki-cudaki” II miejsce
4. Nadia Mierzwa

„Zwierzaki-cudaki”

III miejsce
5. Sebastian Mierzwa

„Zwierzaki-cudaki”

III miejsce
6. Bartosz Pochel

„Zwierzaki-cudaki”

I miejsce
7. Emilia Kasperska

„Zwierzaki-cudaki”

II miejsce
8. Mikołaj Golecki

„Zwierzaki-cudaki”

III miejsce
9. Vanessa Hofman

„Zwierzaki-cudaki”

III miejsce
10.

Daria Kajczyńska

„Zwierzaki-cudaki” I miejsce
11.

Wiktoria Sowińska

„Zwierzaki-cudaki”

II miejsce
15. Milena Zawadzka

„Zwierzaki-cudaki”

I miejsce

16.

Amelia Rudkowska „Zwierzaki-cudaki” III miejsce

17.

Milena Zawadzka „Jesień w poezji, prozie i sztuce” I miejsce

18.

Julia Skowera „Jesień w poezji, prozie i sztuce” wyróżnienie

19.

Emilia Kasperska „Jesień w poezji, prozie i sztuce” II miejsce

Klasa III A

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Oliver Kwit Międzyszkolny konkurs plastyczny pn.”Bez spalin w Wałbrzychu – zielone miasto” wyróżnienie
2 Emilia Czyż Międzyszkolny konkurs pn.”Rodzinne kolędowanie” wyróżnienie
3 Agata Sikorska Szkolny konkurs Czytelniczy „ Pięknie czytam” II miejsce
4 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs Czytelniczy „Pięknie czytam” wyróżnienie
5 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs „Krzyżówka z hasłem Biblioteka” I miejsce
6 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs „Krzyżówka z hasłem Biblioteka” II miejsce
7 Agata Sikorska Szkolny konkurs „Laurka dla biblioteki” I miejsce
8 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs „Laurka dla biblioteki” II miejsce
9 Oliver Kwit Szkolny konkurs „Laurka dla biblioteki” wyróżnienie
10 Emilia Czyż Szkolny konkurs „Laurka dla biblioteki” wyróżnienie
11 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs „Laurka dla biblioteki” wyróżnienie
12 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” I miejsce
13 Agata Sikorska Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” I miejsce
14 Szymon Modrzyk Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” I miejsce
15 Wiktor Duda Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” II miejsce
16 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” II miejsce
17 Emilia Czyż Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” III miejsce
18 Oliver Kwit Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” wyróżnienie
19 Aleksander Golec Szkolny konkurs „Zwierzaki- cudaki” wyróżnienie
20 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs Recytatorski „Jesień w poezji i prozie” II miejsce
21 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs Plastyczny „Barwy jesieni” II miejsce
22 Mieszko Stywryn Szkolny konkurs „Ozdoby świąteczne” II miejsce
23 Oliver Kwit Szkolny konkurs „Ozdoby świąteczne” III miejsce
24 Emilia Czyż Szkolny konkurs „Ozdoby świąteczne” III miejsce
25 Agata Sikorska Szkolny konkurs „Znam twórczość mojego patrona” III miejsce
26 Agata Sikorska Klasowy konkurs „Pięknie czytam”

I miejsce

27 Antoni Tadeusiak Klasowy konkurs „Pięknie czytam” II miejsce
28 Aleksander Golec Klasowy konkurs „Pięknie czytam” III miejsce
29 Antoni Tadeusiak Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
30 Agata Sikorska Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” II miejsce
31 Aleksander Golec Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
32 Aleksander Golec Konkurs matematyczny dla uczniów klasy III „Super Matematyk” II miejsce
33 Antoni Tadeusiak Konkurs matematyczny dla uczniów klasy III „Super Matematyk” III miejsce
34 Agata Sikorska Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas III „ Ortograficzne potyczki” I miejsce
35 Antoni Tadeusiak Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas III „ Ortograficzne potyczki” II miejsce
36 Agata Sikorska Konkurs dla uczniów klasy III „Matematyczny lapbook” I miejsce
37 Emilia Czyż Konkurs dla uczniów klasy III „Matematyczny lapbook” II miejsce

Klasa III B

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Manuela Estko Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” I miejsce
2 Aleksandra Gawryś Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” I miejsce
3 Justyna Tyfa Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” II miejsce
4 Wiktor Modrzyk Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” I miejsce
5 Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” I miejsce
6 Damian Litwin Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” III miejsce
7 Julia Wepa Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” III miejsce
8 Filip Matuszko Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” I miejsce
9 Klaudia Gawrylewska Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” III miejsce
10 Cezary Krupa Szkolny konkurs plastyczny „Zwierzaki – Cudaki” II miejsce
11 Filip Matuszko Międzyklasowy konkurs  „Pięknie czytam” I miejsce
12 Filip Matuszko Super matematyk klas III I miejsce
13 Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs plastyczny „Barwy jesieni” I miejsce
14 Filip Matuszko Szkolny konkurs plastyczny „Barwy jesieni” wyróżnienie
15 Franciszek Zakrawacz Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” I miejsce
16 Cezary Krupa Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” II miejsce
17 Filip Matuszko Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
18 Aleksandra Gawryś Klasowy konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” III miejsce
19 Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs plastyczny „ Znam postacie z twórczości Patrona mojej szkoły” II miejsce
20 Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs „Czytam książki Naszego Patrona” I miejsce
21 Filip Matuszko Szkolny konkurs „Czytam książki Naszego Patrona” II miejsce
22 Franciszek Zakrawacz Szkolny konkurs „Jesień w poezji, prozie i sztuce” II miejsce
23 Filip Matuszko Szkolny konkurs „Jesień w poezji, prozie i sztuce” wyróżnienie

Klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Angela Kubiak Jesień w poezji , prozie i sztuce IIm.
2.

Brajan Grodzicki

Oliwia Kulczycka

Kacper Karczewski

Dominik Gawrylewski

Konkurs na makietę Akademii Pana Kleksa

Im.

IIm.

IIm.

IIIm.

3. Karol Skowera Czytam książki Patrona Szkoły II.
4.

Nadia Mikielewicz

Amelia Wójcik

Oliwia Kulczycka

Opowiadamy przygodę Pinokia

Im.

IIm.

IIIm.

5.

Karol Skowera

Adam Dzienszewski

Dorian Andrzejewski

Pięknie czytam

IIIm.

Wyr.

Wyr.

6. Wiktoria Mordarska- Kasperek Barwy jesieni IIIm
7.

Oliwia Kulczycka

Martyna Hancel

Angela Kubiak

Ozdoby świąteczne

Im.

IIm.

IIIm.

Klasa V

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu, zawodów/ etap/ Osiągnięcia
Chełminiak Mateusz,  Sołtysiński Kacper Mistrzostwa Wałbrzycha  w piłce nożnej.  8miejsce
Chełminiak Mateusz,  Sołtysiński Kacper, Rojewski Remigiusz, Walczyński Martin Mistrzostwa Wałbrzycha
w sztafetowych biegach przełajowych.
8 miejsce
Amelia Golec Chcesz być zdrowy jak ryba , jedz codziennie warzywa. 3 miejsce
Amelia Golec Czytam książki patrona szkoły wyróżnienie
Weronika Kluska Prezentacja o Kornelu Makuszyńskim 2 miejsce
Chełminiak Mateusz, Sołtysiński Kacper, Dawid Janasik Mistrzostwa Wałbrzycha
w koszykówce
7 miejsce

Klasa VI

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu, zawodów

Osiągnięcia

1 Dominika Grodzicka XXII Konkurs Wiedzy o Wałbrzychu i Regionie II miejsce
Prezentacja Multimedialna "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego" I miejsce
Dzień Patrona  - Konkurs Czytelniczy I miejsce
Zdolny Ślązaczek  
Konkurs Plastyczny ZDKiUM "Bez spalin w Wałbrzychu - Zielone Miasto" wyróżnienie
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" I miejsce
2 Wiktoria Krawiec Prezentacja Multimedialna "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego" III miejsce
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Znam postacie z twórczości Patrona mojej szkoły" III miejsce
3 Kacper Matuszko Dzień Patrona  - Konkurs Czytelniczy III miejsce
Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" III miejsce
Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym II miejsce
4 Oliwia Dąbrowska Dzień Patrona  - Konkurs Czytelniczy wyróżnienie
5 Filip Mikołajski Szkolny Konkurs "Chcesz być zdrowy jak ryba jedz codziennie warzywa" II miejsce
6 Anna Bomba Konkurs na ozdoby świąteczne I miejsce
7 Wiktoria Retig Konkurs na ozdoby świąteczne II miejsce
8 Aleksandra Chmara Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym III miejsce
9 Kinga Gawrylewska Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym III miejsce
10 Sylwester Wasilewski Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym II miejsce

 

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne za organizację

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Uwagi

 

Szkolny konkurs „Zwierzaki – cudaki”

Izabela Gutowska

29.09.2017

Konkurs związany  imprezą Dzień Pieczonego Ziemniaka

 

„Barwy jesieni” – szkolny konkurs plastyczny

Izabela Gutowska

27.10.2017

 

„Znam postaci z twórczości patrona mojej szkoły”

Izabela Gutowska

grudzień 2017

 

Konkurs poezji, prozy i pieśni patriotycznej

Magdalena Kois, Joanna Jankiewicz

13.11.2017

 

Pięknie czytam

Ewa Baszak

23.10.2017

 

Lampion z dyni na Halloween

Natalia Stasiak

30.10.2017

 

Saint Andrew’s Day

Natalia Stasiak

30.11.2017

konkurs z wiedzy o Szkocji

 

Konkurs z wiedzy o brytyjskiej rodzinie królewskiej „Royal quiz”

Natalia Stasiak

19.04.2018

Olimpiada dla przedszkolaka „English Adventure”

Natalia Stasiak,

Katarzyna Milewska

7.06.2018

konkurs międzyszkolny dla „zerówek”

Jesień w poezji, prozie i piosence

Joanna Jankiewicz

Izabela Gutowska

20.10.2017

Życie i twórczość K. Makuszyńskiego

Joanna Jankiewicz

listopad (Dzień Patrona)

Pegazik

Joanna Jankiewicz

luty

Potyczki ortograficzne

Joanna

Jankiewicz

16.03.2017

Światowy dzień tabliczki mnożenia

Ewa Gruszczyńska

wrzesień 2017

Szkolny Konkurs Matematyczny dla kl. I-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

marzec 2018

Szkolny konkurs Recytatorski dla kl. I-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

listopad 2018

Międzyszkolny konkurs Informatyczno-ortograficzny „Wiem i potrafię” dla kl. II-III

Agnieszka Rotman, Iwona Cywińska

 

Kangur matematyczny

Ewa Gruszczyńska

marzec 2018

 

Zdolny czwartoklasista

Ewa Gruszczyńska

eliminacje szkolne

kwiecień 2018 (?)

 

Konkurs klasowy Omnibus

Ewa Gruszczyńska

 

Karta rowerowa

Ewa Gruszczyńska

maj/czerwiec 2018

 

 

logo bip_n
Przejdź do naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

 

Galerie

Emblem-Photos-64Odwiedź galerie z uroczystości szkolnych oraz życia Naszych uczniów.

 

Joomla Template by Joomla51.com